אסף פלד (צילום: אסף פלד, יחצ)
אסף פלד. "הפיטורים נעשו מתוך צעד של אחריות כלפי הצלחת החברה ועובדיה" | צילום: אסף פלד, יחצ

חברת תכני הספורט מינט מדיה (Minute Media) מצטרפת למעגל המפטרות עם קיצוצים של כ-10% מעובדי החברה. החברה תפטר 50 עובדים בעולם, מתוכם 15 בישראל, מתוך 520 עובדים סה"כ. מינט מדיה הוקמה ב-2011, היא פיתחה מערכת כלים לניהול תוכן ומונטיזציה עבור אוהדי ספורט ומפעילה 300 אתרים בתחום. החברה גייסה עד כה כ-156 מיליון דולר ועמדה לפי מספר דיווחים לפני הנפקה בקיץ 2021 לפי שווי של למעלה ממיליארד דולר.

בשנים האחרונות ביצעה ארבע רכישות והגיעה לרף של 350 מיליון משתמשים חודשיים. מבין המשקיעים בחברה ניתן לציין את: Battery Ventures ,Gemini ,Dawn Capital ,North Base Media ,Seven Ventures ,Qumra GS Growth ,Kreos Capital ,Remagine Ventures Vintage ,Hamilton Lane ,Maor ,Qumra Opportunity. החברה הינה חלק מרשימת הקנטאורים של tech12 שפורסמה לקראת סוף השנה שעברה. 

מהחברה נמסר: ״על מנת להתמקד בכיוונים האסטרטגיים של החברה ומתוך צעד של אחריות כלפי הצלחת החברה ועובדיה, החלטנו לצמצם את מצבת כוח האדם בחברה בכ-10%. כחלק מהתהליך נאלצנו להיפרד מכ-50 עובדי החברה בעולם, חלקם בישראל. החברה תעשה כל שביכולתה לסייע לכל אחד מהא.נשים למצוא עבודה חדשה. מדובר בצעד של התייעלות וחתירה לרווחיות בתקופה מורכבת בשווקים, תוך מיקוד משאבים להמשך צמיחה משמעותית ב-2023-2024".