תימור סדרס ארבל מנכלית לאומי טק  (צילום: תמוז רחמני, יחצ)
תימור ארבל-סדרס. עוזבת אחרי שנתיים בלבד | צילום: תמוז רחמני, יחצ

בנק לאומי הודיע היום על מינויה של מיה אייזן-צפריר לתפקיד מנכ״לית לאומיטק, זרוע בנקאות ההיי-טק של קבוצת לאומי. אייזן-צפריר מחליפה את תימור ארבל-סדרס, שהחליטה לפרוש מתפקידה בתום כשנתיים.

אייזן-צפריר מצטרפת ללאומיטק לאחר שמילאה מגוון תפקידי ניהול בכירים במגזר העסקי - הן בישראל והן בארה״ב. בתפקידה האחרון שימשה במשך ארבע שנים כסמנכ״לית האסטרטגיה והשיווק בבנק לאומי ארה״ב עד למיזוגו עם Valley National Bank. קודם לכן, הייתה במשך שמונה שנים סמנכ״לית השיווק והפיתוח העסקי של קימברלי קלארק בישראל. במסגרת תפקידה הקימה, בין השאר, את מעבדת החדשנות והטכנולוגיה של החברה, המחברת את קהילת הסטארט אפים הישראלית לצוותי הפיתוח של המותגים הגלובליים של קימברלי קלארק.
לאייזן-צפריר תואר ראשון במדעי החיים ובמנהל עסקים בהצטיינות מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני MBA במנהל עסקים עם התמחות בשיווק בהצטיינות מאוניברסיטת רייכמן.

ראש החטיבה העסקית בלאומי, ליאת שוב: ״אני רוצה להודות לתימור על שנתיים מצוינות, שבמהלכן היא קידמה בצורה מרשימה את פעילותה העסקית של לאומיטק, ותרמה תרומה מכרעת להמשך ביסוסה כזרוע בנקאות ההיי-טק הגדולה והמובילה בישראל"

מיה אייזן-צפריר (צילום: נינה וורצל)
תפקידים מגוונים. מיה אייזן-צפריר | צילום: נינה וורצל

ראש החטיבה העסקית בלאומי, ליאת שוב: ״אני רוצה להודות לתימור על שנתיים מצוינות, שבמהלכן היא קידמה בצורה מרשימה את פעילותה העסקית של לאומיטק, ותרמה תרומה מכרעת להמשך ביסוסה כזרוע בנקאות ההיי-טק הגדולה והמובילה בישראל. אני מאחלת לה הצלחה רבה באתגרים החדשים שלפניה. למיה, מחליפתה של תימור, ניסיון רב בעולם העסקי - גם בישראל וגם מעבר לים. אין לי ספק שהיא תתרום לנו מכישוריה הייחודיים, ותצעיד הן את לאומיטק והן את לקוחות לאומיטק לשיאים חדשים״.